«  Березень 2017  »
Головна » 2017 » Березень » 24 » Зустріч з учасниками мовно-літературної студії «Натхнення»
Зустріч з учасниками мовно-літературної студії «Натхнення»

В рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання у відділі обслуговування читачів-учнів 1-4 класів 23 березня провели зустріч з учасниками мовно-літературної студії «Натхнення». Ці талановиті  учні нашого міста вчаться виливати свої думки на папір, підбирати потрібні слова. Це справжні маленькі митці.

Щозаняття вони пізнають себе, і себе у цьому світі через Слово. А головне – вони є щирими, ніжними, уважними, відвертими, справжніми! Саме такими якими мають бути ті, хто причетний до Творчості.

Глядачами були учні 4-Б класу 13 школи. Діти уважно слухали виступаючих, які читали свої «геніальні» шедеври.

Керівник студії «Натхнення» О.М.Андріяшко провела з школярами цікаві вікторини, конкурси, різні ігрові вправи. Всім було весело та цікаво.

Для дітей влаштували тематичну поличку «Книжечка шукає друзів», де представили збірочки, а це своєрідні підсумки роботи дитячих груп студії. Бібліотекар запросила всіх присутніх доторкнутися до їхньої творчості і життя, де вони розмірковують, переконують, зізнаються, а часом не стримуючи  сміх, без угаву жартують над своїми віршами. Побажала студійцям подальших злетів, втіхи від творчості, радості від щоденних відкриттів, а всім нам нових збірочок.

Переглядів: 102 | Додав: Умка | Рейтинг: 0.0/0