«  Квітень 2016  »
Головна » 2016 » Квітень » 11 » Зустріч з місцевою дитячою поетесою Мартою Войцехівською–Павлишин
11:46 AM
Зустріч з місцевою дитячою поетесою Мартою Войцехівською–Павлишин

В рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання «Читай. Думай. Твори», в Івано-Франківській обласній бібліотеці для дітей відбулася зустріч з місцевою дитячою поетесою, журналістом Мартою Войцехівською–Павлишин, яку провела бібліотекар-краєзнавець інформаційно-бібліографічного відділу.

Марта Войцехівська – відома журналістка і поетеса Прикарпаття. Є лауреатом премії Богдана Бойка і Леся Мартовича (1998р.) за досягнення в журналістиці і збірки віршів. Закінчила факультет журналістики Київського національного університету, член Національної спілки журналістів України, автор збірок поезій та новел «Материнка» (поет.збірка 1994р.), «Останній вирій» (поет.зб. 1995р., присвячена В.Стусу), «Білі руки любові» (зб.поезій і новел, 200), «Зодчий Григорій Будзик. Віддяка Всевишньому».

«Бабусині оповідки» - нова спроба авторки полонити серця та уяву малечі. Збірка вийшла у світ за сприяння Івано-Франківської облдержадміністрації та Ради профспілок області.

«Бабусині оповідки» - вірші і цікаві історії для наймолодших читачів. Казки і вірші здатні захопити маленьких читачів і навіть бабусь. Складаються з яскравого гумору і доброти, теплі і щирі. Вчать дітей, що правда подолає кривду, а добро завжди переможе зло. Редактор дит.журналу «Дзвіночок» Леся Пилип'юк назвала цю книгу справжнім оберегом добра і справедливості.

Переглядів: 152 | Додав: Умка | Рейтинг: 0.0/0