«  Квітень 2019  »
Головна » 2019 » Квітень » 3 » Живе під сонцем любові Шевченкова весна
10:25 AM
Живе під сонцем любові Шевченкова весна

В обласній бібліотеці для дітей завжди людно. Ось і цього разу в читальному залі відділу обслуговування 5-9 кл. бібліотеки зібралось чимало людей на літературно-музичну композицію "Живе під сонцем любові Шевченкова весна"
Затамувавши подих присутні слухали про Шевченка не лише борця, а й ніжного й вразливого душею, чистого серцем лірика.
Святковий настрій гостям заходу подарували вихованці МЦДЮТ гуртка декламатарського мистецтва "Істина" кер. Батюженко Л.М; естрадно - театрального гуртка кер. Клюба М.; гуртка спецінструменту "Фортепіано" відділу "Школа мистецтв" кер. Новосьолова Л.; вихованка вокзального ансамблю "Мрійники" кер. Козлова М.Є. - Козлова Ольга та учень 4 школи 10 класу - Олег Роман.
Вони з задоволенням декламували вірші та уривки з поем, виконували пісні та музичні композиції на слова Т. Г. Шевченка.
У кожній хаті нехай живе, а не стоїть почесно на полиці мудре, ніжне, пророче слово нашого Кобзаря. Адже його твори – це історико-культурні пам’ятки, що житимуть віки, як живуть у народі перекази про народних героїв.
Актуальність Шевченкового слова, його ідей гуманізму і патріотизму, вболівання за долю України – це те, що об’єднує всіх українців навколо безсмертного «Кобзаря».
Наприкінці заходу присутні ознайомилися із книжковою виставкою, приуроченою життю і творчості великого поета "Величний дар Шевченкового слова".

Переглядів: 67 | Додав: Умка | Рейтинг: 0.0/0