«  Жовтень 2016  »
Головна » 2016 » Жовтень » 26 » Жива бібліотека “ Душа поліцейського – розгорнута книга”
Жива бібліотека “ Душа поліцейського – розгорнута книга”

24 жовтня в обласній бібліотеці для дітей в рамка проекту  “Залучення громадськості до реформ”, частиною якого є программа ПОЛіС (Поліція і спільнота) , за сприянням міжнародної організації IREX,  відбулася Жива бібліотека “ Душа поліцейського – розгорнута книга” ( зустріч з представником нової патрульної поліції ), яка відбулася у незвичному форматі «жива бібліотека», де «читачі» (учні 10 класу 5 школи)  могли поставити будь-яке запитання, пов’язане з професійною діяльністю поліцейського.  Учні з задоволенням вступли  у діалог  з "живою книгою".

В основі цього формату заходу є ідея дати змогу поспілкуватися в тісному колі людям, які в звичайному житті не мають шансу поговорити про особисте, побудова довіри між учасниками та подолання стереотипів.

Бібліотекарі заздалегідь познайомили дітей зі змістом реформи Національної поліції України та місцем в ній новоствореного підрозділу патрульної поліції.

Діти добре зрозуміли, що патрульна поліція  може успішно виконувати свої функції лише за умови співпраці, підтримки, розуміння та довіри населення, спокій і права якого вона  захищає 24 години на добу.

Всі учасники  одержали  у подарунок  значки та сувеніри  з логотипами патрульної поліції та книжечку «Твоя безпека». Але найбільше задоволення було від теплоти і змістовності зустрічі, всім було небайдуже і цікаво.

Проект “Залучення громадськості до реформ” покликаний підвищити обізнаність громадян та їх розуміння реформи Національної поліції України через організацію бібліотеками заходів, які розвиватимуть продуктивні взаємостосунки між поліцією та місцевою громадою, інформуватимуть про впровадження реформи та роль патрульної поліції у щоденному житті мешканців міста.

Саме такі заходи дають змогу встановити перший контакт з патрульними та в неформальній обстановці поставити питання, що найбільше цікавлять, знайти рішення базових проблем громади.

Переглядів: 236 | Додав: Умка | Рейтинг: 0.0/0