«  Квітень 2019  »
Головна » 2019 » Квітень » 4 » За лаштунками світу ляльок
За лаштунками світу ляльок

15 березня в рамках Національного проекту ''Україна читає дітям'' , працівники та читачі обласної бібліотеки для дітей завітали до Івано-Франківського академічного обласного театру ляльок імені Марійки Підгірянки, на відкриту зустріч з акторами театру ''За лаштунками світу ляльок'', з нагоди Міжнародного дня лялькаря - 21 березня та Міжнародного дня театру - 27 березня.
Дитячі роки... Сповнені яскравих емоцій, щирих почуттів, магічних ілюзій та грайливих фантазій. Кожен мріє потрапити у чарівний та хвилюючий світ казки, де оживають персонажі, розмовляють тварини. У цей світ сьогодні потрапили наші читачі, учні ЗОШ 7 початкових класів.
Актори театру подарували дітям свої знання, вміння, гарний настрій. Малеча була у захваті від вистави ''Троє поросят''. Читачі мали можливість проявити свої театральні здібності, беручи участь у казці. Лялькарі зробили все, щоб цей день запам'ятався їм надовго, адже шкільне життя має бути яскравим, багатим на приємні враження як добра цікава книжка. І найкращими її сторінками повинні стати свята. Адже вони дарують дітям радісний настрій від спілкування у веселому колі з друзями та надають чудової можливості проявити свої таланти, відчути себе справжніми акторами, музикантами... Усе це, безумовно, сприяє духовному розвитку юних особистостей.
Найактивніші діти отримали призи - квитки на виставу ''Троє поросят''.

Переглядів: 54 | Додав: Умка | Рейтинг: 0.0/0