«  Березень 2016  »
Головна » 2016 » Березень » 18 » За лаштунками світу ляльок
11:46 AM
За лаштунками світу ляльок

В рамках Всеукраїнського проекту «Україна читає дітям» 17 березня 2016 року в обласній бібліотеці для дітей відбулася зустріч з акторами обласного театру ляльок імені Марійки Підгірянки : «За лаштунками світу ляльок», з нагоди Дня лялькаря (21 березня), та Всеукраїнського Дня театру (27 березня).

Дитячі роки… Сповнені яскравих емоцій, щирих почуттів, магічних ілюзій та грайливих фантазій. Кожен мріє потрапити у чарівний та хвилюючий світ казки, де оживають персонажі, розмовляють тварини. У цей світ сьогодні потрапили наші читачі, учні початкових класів ЗОШ №7. Діти ознайомились з історією театру, секретами акторської майстерності, про які їм повідали актори театру: Леся Пронь, Петро Бабінець, Петро Камінський та Оля Гнатюк. Також гості розповіли про улюблені книги у їхньому житті, та яку роль вони відіграли у виборі майбутньої професії. Усі запитання допитливих дітей не залишились без відповідей.

Гостям була представлена книжкова виставка «Твої улюблені книги» де вони впізнали улюблені книги свого дитинства.

Учні ознайомились з книжковою виставкою «Дзеркало душі», де зібрані кращі літературні видання про театр, від античного до сучасного.

Наші маленькі глядачі побачили уривок лялькової вистави «Драконик - Світлофор» за інсценізацією Ольги Гнатюк.

Зустріч з акторами залишила незабутні емоції в серцях дітей.

Переглядів: 280 | Додав: Умка | Рейтинг: 0.0/0