«  Квітень 2016  »
Головна » 2016 » Квітень » 19 » Всеукраїнський конкурс "Найкращий читач України - 2016"
Всеукраїнський конкурс "Найкращий читач України - 2016"

III обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання “Книгоманія — 2016”

(“Найкращий читач України — 2016”)

Щороку навесні в усіх адміністративно-територіальних одиницях України проводиться Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Найкращий читач України – 2016» серед читачів-учнів 6-7-х класів (у 4 етапи: 1-й – відбірковий, проводився в усіх шкільних, дитячих і сільських бібліотеках (філіях); 2-й – міський/районний – у дитячих бібліотеках райцентрів; 3-й обласний – в обласних центрах, 4-й – підсумковий буде проводитися у Львові. Організатори конкурсу – громадська організація «Форум видавців», Національна бібліотека України для дітей, Українська бібліотечна асоціація, Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів, Українська асоціація працівників бібліотек для дітей за сприяння: Міністерства культури України, Управлінь культури обласних держадміністрацій.

Завітало це свято і до бібліотек нашої області, 3-й етап якого відбувся в обласній дитячій бібліотеці, у вівторок 19 квітня 2016 року. Вступне слово промовила директор обласної бібілотеки для дітей, І.Я.Тацакович. Відбулося нагородження дипломами та вручення подарунків.

Цей конкурс, започаткований ще 2005 року, підтримує і розвиває у дітей потяг до читання, сприяє збільшенню кількості читачів до рівня найрозвинутіших країн світу і допоможе нам разом збудувати сильну європейську Україну.

Цікавою і змістовною була концертна програма за участю вихованців МЦДЮТ: гуртка художнього слова «Істина» (керівник Л.М.Батюженко), вокального ансамблю «Мрійники»(керівник М.Є.Козлова), вокальної студії «Сопілочка»(кер.Т.О.Шевцова) та хореографічний ансамбль народного танцю «Радість» (кер. Л.В.Харебіна).

Діти-переможці 2-го районного етапу виконали тестові системи завдань з української та зарубіжної літератури, за результатами яких було проведено підсумки і визначено переможців.

Переможцями ІІІ етапу стали:

Пасічняк Богдан Віталійович, учень 6 класу,  Тлумацький район

Кудельська Софія Ігорівна, учениця 7 класу, Тлумацький район

Вони будуть нагороджені поїздкою до м. Львова  на Фестиваль дитячого читання «Книгоманія» в період в травні  2016 року.

Вітаємо переможців!

Переглядів: 286 | Додав: Умка | Рейтинг: 5.0/2