«  Червень 2017  »
Головна » 2017 » Червень » 29 » Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням
10:07 AM
Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням

Година корисної інформації “Геть паління! Ми здорове покоління”(31 травня - День боротьби з тютюнопалінням)

Традиційно щороку 31 травня весь світ і Україна в тому числі, відзначає День боротьби з тютюнопалінням. Противники шкідливої звички закликають кинути палити хоча б на один день.

Першим кроком України в боротьбі з тютюнопалінням стало прийняття Закону України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення». Наступним кроком стало підписання Рамкової конвенції ВООЗ із контролю над тютюном, де науковими даними підтверджується, що вплив тютюнового диму є причиною смерті та багатьох захворювань.

Позбутися шкідливої звички непросто. На щастя, є чимало випробуваних способів кинути палити і почати здоровий спосіб життя. Єдине “але” - немає універсального методу, котрий підійшов би всім і кожному.

Саме про вплив тютюнопаління на організм людини та про те, як позбутися цієї шкідливої звички знайомить година корисної інформації “Геть паління! Ми здорове покоління”.

Особливо тютюнопаління є небезпечним для підлітків, оскільки руйнівно діє на молодий підростаючий організм. З таких юних курців потім виростають заядлі прихильники куріння, хронічні курці, яким пізніше важко позбутися цієї звички.

Куріння тютюну — найпоширеніша звичка, яка руйнує здоров'я людини. Немає сумніву у тому, що з вживанням тютюну пов'язана велика кількість всіляких хвороб, а при зловживанні курінням — можуть виникати надто небезпечні недуги. Пристрасть до тютюну вважається також як хвороба, що відноситься до розряду наркоманій. Численними науковими дослідженнями доведено підвищений рівень смертності серед курців.
У наш час боротьба з курінням є не тільки медичною, а й соціальною проблемою. Не зважаючи на існуючі заходи проти вживання тютюну, значних успіхів у його подоланні поки що не досягнуто. Ця шкідлива звичка міцно утримується в побуті людей і продовжує розповсюджуватись. Викликає занепокоєння переміщення куріння у більш ранні вікові групи населення та поширення його серед осіб жіночої статі.

Бібліотекарями оформлена книжкова виставка “Життя без паління”, на якій представлена література про історію вживання тютюну, вплив куріння на організм людини, шкідливий вплив тютюнопаління на спосіб життя та здоров’я молоді.

Дихайте вільно та будьте здорові!

Переглядів: 692 | Додав: Умка | Рейтинг: 0.0/0
Good afternoon let's get together I want you to Bang me in an adult my nickname (Angelina76)(Angela80)

Copy the link and go to me... http://bit.ly/2h5PGsR

We are glad to see you in our midst Enter into me deeper and fuck my nickname (Alinka62)