«  Листопад 2017  »
Головна » 2017 » Листопад » 23 » Виставка – презентація друкованої продукції “Сторінками української книги”
Виставка – презентація друкованої продукції “Сторінками української книги”

Виставка – презентація друкованої продукції

Сторінками української книги

Мова — втілення думки. Що багатша думка, то багатша мова.

Любімо її, вивчаймо її, розвиваймо її!

Борімося за красу мови, за правильність мови,

за приступність мови, за багатство мови...
Максим Рильський

Ця, вже традиційна для міста подія, присвячена Дню писемності та мови. А цього року також ювілею75-й річниці  створення УПА.

Цьогорічний фестиваль відбувся під гаслом “Читаємо українське, читаємо українскою”. Відвідувачі виставки протягом двох днів мали змогу придбати у “Бастіоні” книги від івано-франківських книгарень та видавництв . Крім того, поспілкуватися та взятии автограф у відомих письменників.

Обласна бібліотека для дітей прийняла участь в цьому заході, показавши театралізовану літературну виставу для дітей “У казки на гостинах”. Також       у  галереї “Арт на Мур” відбулася презентація  журналу “Дзвіночок” та книг головного редактора журналу, лауреата Міжнародної та Національної премій ім. Д.Нитченка та О.Пчілки Лесі Пилип’юк – Диркавець “Казочки-перлинки” й “Котик зорі рахував”.

Серед безлічі різноманітної літератури найбільше уваги відвідувачів привертав прилавок з дитячим журналом “Дзвіночок”. Батьки з цікавістю розглядали  видання і купували  своїй малечі.

Леся Пилип’юк – Диркавець представила  на виставці яскраві дитячі книжки, найцікавіші випуски журналу “Дзвіночок”.

«Кажуть, що сьогодні діти не люблять читати та нові технології зваблюють їх. Насправді це не так. Сьогоднішня презентація українських дитячих книжок, української дитячої періодики засвідчує про те, що діти насправді люблять та хочуть читати. Річ у тім, що письменникам і тим, хто працює в царині українського слова, необхідно писати для дитячих сердець», – зауважила Леся Пилип’юк - Диркавець.

У 2016 р. журнал “Дзвіночок” отримав Диплом переможця Всеукраїнського конкурсу на краще періодичне видання для дітей та юнацтва.

“Цей часопис – дивовижний за своїм виглядом та змістовим наповненням. Він універсальний і цікавий не лише для дітей, а й для дорослих. Важливо й те, що в часописі публікується усна народна творчість, - відзначила Заслужений вчитель України, учитель-методист, відмінник народної освіти, депутат обласної ради Оксана Тебешевська, яка виступила модератором зустрічі.

Захід супроводжувався конкурсами, під час яких учні 6 класів ЗШ №3 та ЗШ №7  читали вірші. Найактивніші учасники отримали призи – цікаві дитячі книжки. Заохочувальними призами також були відзначені й маленькі актори, вихованці гуртка декламаторського мистецтва “Істина” кер. Батюженко Л.М. , які виконували ролі у виставі «У казки на гостинах».

Переглядів: 160 | Додав: Умка | Рейтинг: 0.0/0