«  Листопад 2017  »
Головна » 2017 » Листопад » 23 » Виставка - пам’ять “В руках, що виростили хліб не залишили і зернини…”
Виставка - пам’ять “В руках, що виростили хліб не залишили і зернини…”

Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.

Голодомор 1932-1933 років в Україні - не історична минувшина, а трагічна сторінка історії, яка не має терміну давності і забуття. Вона була і залишається незагоєною раною генетичної пам’яті українського народу. Понад 7 мільйонів українців заморили штучним голодом для досягнення злочинної політичної мети - ослаблення та винищення волелюбного українського селянства - соціальної основи нації.

У читальному залі відділі обслуговування 5-9 класів відкрито книжкову виставку - пам’ять “В руках, що виростили хліб не залишили і зернини…” присвячена Дню пам'яті жертв Голодомору. Мета виставки - донести інформацію про те, що Україна в 1932-1933 роках пережила страшну трагедію-Голодний Мор, який забрав життя мільйонів наших земляків.

Бібліотекарі для учнів провели бесіду біля виставки і розповіли про справжні причини геноциду, про те, що відбувалося у ті страшні роки, діти з задоволенням та цікавістю перегортали сторінки книг про голодомор.

Голодомор - не історична минувшина, а глибока духовна рана, яка нестерпним болем пронизує нашу пам'ять . …Не може бути гіршої муки, аніж бачити як від голодної смерті відходить у небуття твоя родина. Тож ми, українці, повинні пам’ятати про трагічні сторінки нашої історії, щоб вони більше ніколи не повторилися!

Переглядів: 201 | Додав: Умка | Рейтинг: 0.0/0