«  Березень 2016  »
Головна » 2016 » Березень » 10 » Великий Кобзар України
Великий Кобзар України

…Шевченкове слово в віках не старіє,

Ми Шевченка славить будем і ніколи не забудем…

В історії залишились імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує все людство. До них належить і ім’я великого Кобзаря – Шевченка.

З дитячих літ ми знаємо, що березневі дні – то Шевченкові дні. Адже в цю пору вшановується пам’ять національного генія українського народу.

І сьогодні, 10 березня, вшановуючи пам'ять про нього, в обласній дитячій бібліотеці відбувся усний журнал «Великий Кобзар України» до 202 ліття від дня народження Т.Г.Шевченка.

Одягнені у святкові вишиванки, учні 7 школи 3-А кл. декламували вірші поета, продемонстрували інсценівки про життя великого Кобзаря, взяли участь і вікторині «Відомий і невідомий Тарас».

Звучали музичні композиції на слова Шевченка.

Завідуюча сектором естетичного виховання Л.Хома виконала пісню на слова поета «Реве та стогне Дніпр широкий». Учасниця заходу Аліна Швець виконала авторський вірш про Тараса Шевченка, що було надзвичайно приємно.

Учасникам заходу, гостям та всім користувачам бібліотеки була представлена книжково-ілюстративна виставка  «У кожній думці Кобзаря живе могутня Україна», на якій презентовані різна видання творів письменника, ілюстрації відомих художників до них, висловлювання видатних людей про Т.Шевченка.

Свято завершилось врученням всім присуинім пам'ятних листівок з цитатами Шевченка.

Сила духу і глибина його творів залишила незабутні враження у душі всіх присутніх.

«Минають віки, стираються написи на камені, тліють книги, але слово Шевченкове  вічне…»

Переглядів: 129 | Додав: Умка | Рейтинг: 0.0/0