«  Квітень 2015  »
Головна » 2015 » Квітень » 18 » ВЕЛИКДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ КНИГИ
ВЕЛИКДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ КНИГИ

( 2 КВІТНЯ Міжнародний День дитячої книги )

В Івано-Франківській обласній бібліотеці для дітей у цей день, четвер 2 квітня, відбулося Свято Дитячої книги, організоване працівниками бібліотеки: Т.М.Назарук, завідуючою відділом обслуговування дошкільнят та учнів 1-4класів, Л.Л. Острижнюк, М.В.Попадюк та Л.І.Хомою.

На Святі були присутні представники Івано-Франківської ОДА – Микола Юрійович Кобрин, головний спеціаліст Управління культури, національностей та релігій і Олена Володимирівна Черненко, представник Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, зі вступним словом виступила директор бібліотеки, Ірина Ярославівна Тацакович, яка наголосила, що «читаючі нації створюють читаючі діти».

Гостею заходу була відома прикарпатська дитяча письменниця, член Національної Спілки Письменників України, Віра Багірова (Мирослава Галицька), яка виступила перед дітьми-учнями Івано-Франківської греко-католицької школи, їхніми батьками та вчителями. Письменниця охоче відповідала на запитання дітей, які жваво цікавилися таємницями художньої творчості, цікавинками з життя авторки.

Святково одягнуті у національні строї,  діти декламували віршики, співали пісні.

Підготовлено і оформлено книжкову виставку «Письменниця Віра Багірова серед дітей».

Святкове дійство завершилося  цікавою і захоплюючою ляльковою виставою «Книжка йде до дітей», підготовлена працівниками молодшого відділу ( гурток «Книга і лялька»).

Дитинство – це той неповторний час, коли мала людина відкриває для себе світ, коли у ній жевріє іскринка творчості, а саме життя є стихією гри, що для дитини – найсерйозніше заняття. Чи розгориться Божа іскра в дитячій душі, чи не хлюпне на неї холодна вода прагматизму і цинізму, цілком залежить від нас, дорослих. І добра дитяча книга відіграє у цьому далеко не останню роль…

Переглядів: 347 | Додав: Умка | Рейтинг: 0.0/0