«  Листопад 2016  »
Головна » 2016 » Листопад » 22 » В Івано-Фраківську відзначили учасників проекту «Сторінками української книги»
В Івано-Фраківську відзначили учасників проекту «Сторінками української книги»

14 листопада в Івано-Франківську вручили відзнаки учасникам виставки-презентації «Сторінками української книги».

Як відомо, 9-10 листопада до Дня української писемності і мови в фортечній галереї "Бастіон" проходила третя виставка-презентація друкованої продукції " Сторінками української книги". Участь у ній взяли книговидавці з Прикарпаття, Львова і Києва, Театр фольклору, народних свят і видовищ, Івано-Франківська обласна бібліотека для дітей.

Урочисте відкриття стартувало з театралізованого дійства на яке завітав сам "Іван Франко".  Обласна бібліотека для дітей презентувала літературно — поетичну годину “У далеку дорогу життя Франкове ми візьмемо слово”, на якій юні вихованці  гуртка декламаторського мистецтва “Істина” кер. Батюженко Л.М. МЦДЮТ  продекламували вірші великого Каменяра.

Всім учасникам виставки вручили відзнаки та пам'ятні подарунки.

Інформацію та фото взято з сайту: http://www.blitz.if.ua/news/v-ivano-frakivsku-vidznachyly-uchasnykiv-proektu-storinkamy-ukrainskoi-knygy

Переглядів: 143 | Додав: Умка | Рейтинг: 0.0/0