«  Жовтень 2017  »
Головна » 2017 » Жовтень » 27 » Увага! Положення Про Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Рідна країна – безпечна країна: Як треба поводитися на дорогах!»
11:42 AM

Про Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку

«Рідна країна – безпечна країна: Як треба поводитися на дорогах!»

1. Загальні положення

1.1. Це Положення визначає порядок проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Рідна країна – безпечна країна!» (далі – Конкурс);

1.2. Організаційно-методичне забезпечення Конкурсу здійснює Українська асоціація працівників бібліотек для дітей;

1.3. Проведення конкурсу передбачає залучення до організації та проведення Конкурсу нових партнерів, підтримка яких сприятиме виконанню мети Конкурсу;

1.4. Інформація щодо проведення Конкурсу оприлюднюється на веб-сайтах обласних бібліотек для дітей, а також у засобах масової інформації;

1.5. Під час проведення Конкурсу обробка персональних даних учасників здійснюється з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 р. № 2297-VI;

1.6. Для організації та проведення Конкурсу в обласних бібліотеках для дітей створюються оргкомітети.

2. Мета і завдання Конкурсу

2.1. Мета Конкурсу – сприяння формуванню у дітей основ безпеки дорожнього руху, культури поведінки на вулиці, профілактика дитячого дорожньо-транспортного травматизму, навчання дітей правилам поведінки на вулицях і дорозі, сприяння збереженню здоров’я і життя дітей; створення умов для реалізації їхніх творчих здібностей та талантів.

2.2. Завдання Конкурсу – стимулювання інтересу дітей до ознайомлення з окремими положеннями Правил дорожнього руху, пояснення необхідності їх дотримання для збереження людського життя і здоров’я; збагачення уявлень про різні види транспортних засобів, об’єкти громадського користування, професії людей, праця яких пов’язана з дорожнім рухом; формування вмінь та навичок соціокультурної та безпечної поведінки на вулицях міста (села), у транспорті залежно від умов організації руху на дорозі; ознайомлення з можливими небезпечними ситуаціями під час дорожнього руху та способами їх запобігання.

3. Учасники Конкурсу

У конкурсі беруть участь читачі-діти віком від 7 до 12 років.

4. Умови конкурсу

4.1. На конкурс надсилаються творчі роботи дітей, які власноруч, без допомоги батьків намалюють малюнок, де у будь-який спосіб відобразять правила дорожнього руху, формат малюнку А4.

4.2. Тематика малюнків присвячена правилам безпечної поведінки дітей на вулиці, дорогах.

4.3.Учасники – автори зазначають свої дані (ПІП, вік, домашню адресу, контактний телефон) на зворотному боці конкурсної роботи. Роботи надсилаються на адреси обласних бібліотек для дітей до 15 листопада 2017 року.

4.4. Обласні оргкомітети надсилають інформацію щодо проведення конкурсу та його переможців до організаційного комітету Української асоціації працівників бібліотек для дітей в електронному вигляді.

5. Строки проведення Конкурсу

5.1. Конкурс проводиться з 12 жовтня по 20 листопада 2017 р.

6. Визначення та відзначення переможців Конкурсу

6.1. Для переможців Конкурсу встановлюється перше, друге і третє місця. Переможців визначають обласні журі і подають інформацію про результати Конкурсу до Української асоціації працівників бібліотек для дітей для призначення дати нагородження переможців за участю представників Громадського руху Миколи Томенка «Рідна країна».

6.2. Переможці Конкурсу нагороджуються дипломами та подарунками, а всі учасники конкурсу отримують у подарунок патріотичні флайтери — світловідбиваючі наклейки, які яскраво світяться у променях автомобільних фар та слугують для того, щоб пішоходів, велосипедистів, дитячі коляски тощо було краще видно на дорозі у темний час доби.

Переглядів: 343 | Додав: Умка | Рейтинг: 0.0/0
Когда же я найду
достойную вещь (диван),
но вешу за 100 кг при росте почти два метра задачка не простая. толстым себя не считаю, но постсоветская индустрия думает иначе.
Мебель делают плохенькую и как в песне В.С. Высоцкого:
Словно мухи тут и там
Ходят слухи по домам...
Распускают эти горе производители Распускают слухи, что качество выше чем их гаражное творчество просто лишняя трата денег.
Я вынужден каждый пол года и это при хорошем раскладе, выкидвать свои кровно заработанные деньги.
Ситуация знакома многим!
так может хорошее качество должно стоить денег и не малых? Я
попробовал и теперь в моём 2-х этажном гаражике живет кожанный диван за уйму денег и совершенно не приспособленный не для отдыха ни для сна.
Так может стоить выбирать по бренду: Айфон же круче чем его подделки, Касперский лицензионный лучше чем взломанный левый антивирус.
Подскажите Какой бренду у мебельщиков лучше: Шатура, Ладья, Аллегро или кто еще?