«  Березень 2016  »
Головна » 2016 » Березень » 2 » Книжкова виставка
Книжкова виставка

«Надійшла весна прекрасна многоцвітна, тепла, ясна…»

І.Франко

Найкращі слова на землі виникли, мабуть, саме тоді, коли людина була зачарована дивами природи, весною – бажаною, чеканою гостею, що її закликами піснями-веснянками, щоб пробуджувати землю і оживити природу.

Перші сонячні промінчики зазирнули і до нашої бібліотеки, де представлено розгорнуту книжкову виставку «Мудра казка природи».

До вашої уваги на виставці підібрано книги та періодичні видання, де зібрані найкращі вірші, оповідання, пісні та казки про весну,  а також загадки, народні прикмети, прислів’я та приказки, твори фольклору письменників-класиків, сучасних українських та зарубіжних авторів, які у своїх творах яскраво й проникливо передають красу рідних просторів у весняну пору року.

Всі ці книги та періодичні видання із задоволенням читають діти, їхні батьки, а також вони допомагають педагогам та вихователям дитячих закладів освіти в організації та проведенні тематичних занять і весняних свят.

Вночі за вовчими ярами

Зайці давали телеграми