«  Травень 2015  »
Головна » 2015 » Травень » 21 » У світі усе починається з мами
У світі усе починається з мами

У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пташиний спів, теплий весняний вітер приносить свято Матері. Воно схоже на ніжну травневу квітку, від якої не хочеться відводити очей.

Слово «мати», «матуся» завжди асоціюється у нас з любов'ю, добротою, ласкою. Мати – найближча людина, яка піклується про нас, незалежно від нашого віку, статусу, сімейного стану, майже єдина людина, яка любить нас безумовною, щирою любов'ю.

«У світі усе починається з мами» - під такою назвою 14 травня пройшла літературно-музична композиція в читальному залі відділу обслуговування 5-9 класів. На святі учні дізналися про історію та традиції святкування Дня Матері в Україні та країнах Європи. Бібліотекарі презентували тематичну виставку «Вона – любов, вона – печаль і втіха…», закликавши любити своїх матерів, шанувати, пильнувати їх нині, поки вони поряд з нами, щоб завтра не спізнитись, бо матері не вічні…

Для присутніх мам лунали найкращі побажання і найтепліші слова на честь найдорожчих у світі людей.

До сліз розчулили своїх матерів щирим виконанням віршів і пісень, постановкою сценок учні 5 школи.

У цей день від усієї душі вітаємо дорогих мам зі святом! Для вас/, любі матусі, найкращі квіти, найщиріші побажання, найніжніші поцілунки!

Переглядів: 1618 | Додав: Умка | Рейтинг: 0.0/0