«  Вересень 2016  »
Головна » 2016 » Вересень » 1 » У Івану-Франківській обласній бібліотеці для дітей стартує програма "ПОЛіС".
У Івану-Франківській обласній бібліотеці для дітей стартує програма "ПОЛіС".

У другій середині  серпня Івано-Франківська обласна бібліотека для дітей  прийняла участь у триденному тренінгу у м.Київ за проектом ПОЛіС (Поліція і Спільнота). Тренінг відбувся за сприяння міжнародної організації IREX. Працівники бібліотеки зустрілися з представниками Департаменту патрульної поліції України та дізналися про реформу та її впровадження, отримали знання та інтерактивні матеріали.

Проект «Залучення громадськості до реформ», частиною якого є програма «ПОЛіС», має на меті вибудувати плідну співпрацю між поліцією і тими, для кого вона працює і кого захищає, зокрема, шляхом організації зустрічей представників місцевої поліції та громадськості на базі бібліотек та інших громадських платформ.

З вересня по грудень 2016р. в обласній бібліотеці для дітей проводитимуться заходи з залученням громадян та місцевої поліції до діалогу.

Проект виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) в партнерстві  з  Міністерством Внутрішніх Справ України, Міжнародною організацією з розвитку права (IDLO) за фінансової підтримки  Відділу з правоохоронних питань (INL) Посольства США.

Переглядів: 189 | Додав: Умка | Рейтинг: 0.0/0