«  Жовтень 2016  »
Головна » 2016 » Жовтень » 4 » «Ти вірним був сином свойого народу»
10:56 AM
«Ти вірним був сином свойого народу»

Цьогоріч виповнюється 160 років від дня народження Івана Яковича Франка і саме цьому була присвячена зустріч у літературній світлиці «Ти вірним був сином свойого народу», яка відбулася в читальному залі відділу обслуговування 1-4 класів  з учнями 7 класу  28  школи.

Працівники бібліотеки познайомили юнаків та дівчат з життєвим і творчим шляхом письменника. Цікавою для присутніх виявилась мультимедійна презентація “Життєвий i творчий шлях Iвана Яковича Франка”.

І.Я. Франко був видатним українським поетом.

Франкове ймення рідне й дороге кожному краянину, кожному українцю. З глибин народу із глибокого й міцного пракореня піднявся Велет духу, лицар честі, вічний борець за правду й справедливість. Проста і добра людина, а водночас геніальний поет, справжній патріот українського народу - Великий Каменяр.

За своє життя Іван Якович Франко написав майже 6 тисяч творів у 50-и томах. Поет знав 14 іноземних мов, а його твори перекладені 60-ма мовами світу.

Красномовно декламували вірші вихованці гуртків декламаторського мистецтва “Істина” кер. Л.М.Батюженко та художнього слова “Рідне слово” кер. Н.М.Аксьонова МЦДЮТ.

Ім'я великого сина українського народу, письменника і вченого І. Франка назавжди залишиться в наших серцях.

Чолом тобі, життя стражденне !

Хай стихне зранена рука,

Як меч, перо твоє натхненне !

Хай сяє нам благословенне

Ім'я славетного Франка !