«  Квітень 2016  »
Головна » 2016 » Квітень » 13 » Свято української пісні «Пісня – душа народу»
11:02 AM
Свято української пісні «Пісня – душа народу»

Україна – дуже співуча земля. Найціннішим духовним скарбом, гордістю і красою українського народу з давніх-давен є пісня.

Кличе всіх щоднини

До краси і згоди

Пісня України

Що єдна народи

М. Гринчук

Наші предки співали за роботою і під час відпочинку, співали коли було сумно на душі і коли раділи. З піснею прокидались і вкладались спати, з нею раділи і сумували, кохали і розставались.

Саме цьому виду мистецтва було приурочене свято української пісні «Пісня – душа народу», яке відбулося 12 квітня 2016 року в обласній бібліотеці для дітей.

Глядацькою аудиторією були учні 4 класів католицької школи.

Бібліотекар розповіла про непросту долю української пісні, адже за свою правдиву і глибоку сутність, вона не раз зазнавала наруги від ворогів.

Та яке ж свято пісні без самої пісні! Родзинкою заходу стала презентація пісні «Богородиця», яку виконала лауреат по вокалу «Нові імена України 2015» учениця 4 класу школи ім. Софії Русової Іринка Шегеда. Ще прозвучали пісні у її виконанні «Бабусина помічниця», українську народну пісню «Ти до мене не ходи» виконали дует Іринки та Ярослав Андрусяк, учень 4 класу 28 школи – лауреат тшести володарів «Гран-Прі» та пісня «Небесна сотня».

Ініціатором заходу були: автор слів до пісні «Богородиця» - Зоріна Л.І.,  композитори автори музики до пісні Т.М. Ралько – провідний концертмейстер інституту мистецтв кафедри хорового диригування імені В.Їжака та О.М.Терешпун – музичний керівник, диригент хорів «Гердани» та Нота-медіа».  Та вчитель юних виконавців музичної школи №2 ім.Василя Барвінського Ковлева Н.Ф. – по класу бандури та академічному вокалу.

Переглядів: 175 | Додав: Умка | Рейтинг: 5.0/1