«  Червень 2017  »
Головна » 2017 » Червень » 22 » Свято сонячного літа
Свято сонячного літа

Бібліотечний бульвар "Ми хочемо, щоб ваше літо було книгами зігріте"

Ось і настало таке довгоочікуване свято. Свято сонячного літа! Для всіх школярів саме літо - пора найулюбленіша. Влітку канікули! Влітку тепло! Влітку не потрібно ходити до школи! Можна спа-а-а-ти - скільки завгодно і розважатися! Можна купатися і засмагати. Літечко ще тільки на порозі, а вже милує нас пишними травами й квітами, тішить веселим гомоном птахів,частує ягодами. і саме в перший місяць літа в обласній бібліотеці для дітей у відділі обслуговування 1-4 класів стартував бібліотечний бульвар "Ми хочемо, щоб ваше літо було книгами зігріте". На свято завітали учні 1-4 класів загальноосвітніх шкіл №1,5,7, Перша ластівка та школи-садка ім.С.Русової. Всі ці діти дуже люблять книги. Світ книг кличе їх у мандри. Бібліотекарі провели з учнями літературні жмурки, конкурсно-ігрову програму, казковий каламбур, поетичну мозаїку, поставили ряд лялькових вистав. кожен захід був інформаційно насичений і сповнений гарних емоцій та веселощів. "Пірнаю у море книг я, і насолоду з цього маю. бібліотека - мій бальзам, який я з розумом сприймаю. Абонемент, читальний зал - книжковий храм і центр культури, тут затамуєш навіть дух, якщо ти ніжної натури. Цей дух незримо окриля і підносить нас він аж до неба, а як зануришся в книжки, нічого кращого не треба".

Переглядів: 72 | Додав: Умка | Рейтинг: 0.0/0
Доброго дня суток! Если интересно, то зовут меня Ассоль. Познакомлюсь с парнем/мужчиной.
Все обо мне на моей странице http://forum.interznak.ru/profile.php?action=show&member=1791 - смотрите здесь

На днях зырил http://bbs.cooljet.cn/home.php?mod=space&uid=19290. Да лучше бы пиво попил, на моей странице фильм.