«  Травень 2016  »
Головна » 2016 » Травень » 11 » Свято материнської пісні «Я пам’ятаю мамині пісні… Вони як спалах в серці ожива»

Мамо! Немає милішого слова,

Ти ж бо життя і творіння основа,

Пензель, перо надихають тобою.

Вічна ти в пісні – з болем, любов’ю.

В Україні у другу неділю травня відзначають день матері. Це найкраща можливість виразити слова любові рідній матусі. Свято, хоча і святкується у нас віднедавна, з кожним роком стає все більш популярним, і це не дивно, оскільки мама - є найріднішою людиною для кожного. Мама, матінка, матуся – як багато значать ці слова.

11 травня в обласній бібліотеці для дітей у секторі естетичного виховання відбулося свято материнської пісні «Я пам’ятаю мамині пісні… Вони як спалах в серці ожива»

Учні 5 школи 3-А класу привітали своїх матусь зі світом. Дізнались про історію виникнення свята, яке прийшло до нас із США, особливості його відзначення в Україні, познайомились з цікавими історіями та легендами. Діти, декламували вірші, виразили слова вдячності за подароване життя, простелили матусям доріжку ласкавих слів, ніжно проспівали колискові. Малеча разом зі своїми матусями весело змагалися у конкурсах. Діти пізнавали неньок за дотиком, а мами доводили, що добре знають вподобання своїх дітей. Гарного настрою додав веселий таночок з кульками.

Завершилося свято міцними обіймами та зробленими власноруч сувенірами для своїх найрідніших мам.

Переглядів: 245 | Додав: Умка | Рейтинг: 0.0/0