«  Лютий 2019  »
Головна » 2019 » Лютий » 27 » Слово до слова - звучить рідна мова
Слово до слова - звучить рідна мова

21 лютого представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови.
Традиційно до цієї дати в обласній бібліотеці для дітей проводяться цікаві заходи.
Так, 21 лютого у відділі обслуговування 5-9 кл. було проведено бесіду біля книжкової виставки "Слово до слова - звучить рідна мова".
Рідна мова для кожної людини є важливим елементом культурної свідомості. Вона накопичує традиції й досвід попередніх поколінь і дозволяє передати їх нащадкам. Мова — це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу.
Український народ має давню історію, він витворив оригінальну й неповторну культуру, відому всьому світові. А найголовнішою його ознакою, що дає йому право називатися нацією, є мова - його найбільша духовна цінність, його суть, основа його буття. Це - найдорожчий скарб, переданий українцям сотнями й сотнями попередніх поколінь, виплеканий у давньому переказі, у народній пісні, у влучній приказці. Тому знати, берегти і примножувати рідну мову – це обов’язок кожної людини.
Народ, який не усвідомлює значення рідної мови, її ролі в розвитку особистості, не плекає її, не може розраховувати на гідне місце в суцвітті народів.

Переглядів: 59 | Додав: Умка | Рейтинг: 0.0/0