«  Травень 2016  »
Головна » 2016 » Травень » 24 » «Прощавай, Букварику!»
«Прощавай, Букварику!»

23 травня 2016 року на молодшому відділі відбулося свято «Прощавай, Букварику!» з учнями 1-Б класу 7 школи.

Це радісний день у житті наших любих першокласників, і разом з тим, трішки сумний, адже сьогодні вони прощалися з найулюбленішою і першою книжкою у своєму житті – Букварем.

В першім класі – урочистий

«День прощання з Букварем».

Перша сходинка зростання

для найменших школярів.

Буквар допоміг дітям багато цікавого і помандрує далі, а замість себе залишає інші підручники. Вони поведуть школярів у прекрасний світ знань і навчатимуть великої любові до України., землі, де вони народилися і живуть, де вперше сказали слово «Мама».

На протязі року діти добре старалися, гарно вчилися. Їм допомагали і інші підручники. Вони теж завітали на свято. Це – Математика, Читанка та Українська мова.

Свято прийшло у дуже теплій атмосфері. Батьки, яких було дуже багато, раділи і тішилися своїми дітьми, не шкодували оплесків за прекрасні виступи. Діти та батьки подякували вчительці за щоденну турботу, мудрість  і душевне тепло, яким вона від усього серця ділилася з ними.

На самкінець директор школи і заступник директора вручили дітям грамоти і книги, а бібліотекар у своєму виступі підкреслила роль книги та бібліотеки в житті юного читача. Було святково і затишно, багато квітів і щирих слів.

Переглядів: 282 | Додав: Умка | Рейтинг: 0.0/0