«  Серпень 2016  »
Головна » 2016 » Серпень » 4 » проект Technology Nation Благодійного Фонду «Брейнбаскет Фундейшн»
проект Technology Nation Благодійного Фонду «Брейнбаскет Фундейшн»

Івано-Франківська обласна бібліотека для дітей повідомляє про участь установи у міжнародному освітньому проекті Technology Nation Благодійного Фонду «Брейнбаскет Фундейшн»,  що має на меті  зробити ІТ – галузь рушійною силою економічного зростання України за допомогою освітньої інфраструктури, та сприяти у підготовці нових ІТ- фахівців.

На баланс бібліотеки передано безкоштовно 9 комп’ютерів для занять учасників освітніх курсів.

Розпочинає роботу проект 04 серпня 2016 року о 19:00 годині в приміщенні Івано-Франківської обласної бібліотеки для дітей.

Директор обласної  бібліотеки для дітей                                                                                                                Тацакович І.Я.

Фонд BrainBasket

Фонд BrainBasket — некомерційна, неурядова організація, яка займається розвитком освіти  в сфері ІТ в Україні.

Мета Фонду. Фонд прагне зробити IT-галузь рушійною силою економічного зростання України за допомогою розвитку освітньої інфраструктури. Глобальною метою Фонду є сприяння у підготовці 100 000 нових IT-фахівців до 2020 року.

Бачення Фонду. Україна завжди асоціювалась у іноземців зі світовою житницею (breadbasket), але зараз, окрім потужного агросектору, в України з'явився унікальний шанс стати ще й глобальним «інтелектуальним кошиком» (brainbasket), що експортує результати інтелектуальної діяльності наших ІТ-спеціалістів. Тому в квітні 2014 року ініціативною групою провідних українських ІТ-компаній за участі представників Міністерства економіки України та КМДА було прийнято рішення про створення Фонду BrainBasket, який буде займатись розвитком освітнього ринку в ІТ-галузі та зможе дати поштовх освітній екосистемі.

Проекти. Діяльність Фонду передбачає розвиток освіти у сфері IT через власні проекти:

Technology Nation — безкоштовний курс з основ програмування, який дозволяє всім охочим отримати ІТ-освіту світового рівня та вивчити основи найбільш популярних мов програмування. Заняття проходять у форматі blended learning (змішане навчання), що передбачає самостійну роботу з лекційним матеріалом, який викладений в онлайн, і аудиторну практику під керівництвом досвідчених менторів на базі 100 бібліотек по всій Україні.

Coding for Future — соціальний освітній проект, який покликаний допомогти людям, постраждалим від військових дій на Сході України, адаптуватися до нових життєвих умов та швидше соціалізуватись[.

IT Moms — проект з безкоштовного навчання мам в декреті основам веб-розробки, зокрема, веб-дизайну.

Hour of Code — безкоштовна міжнародна освітня ініціатива, що спрямована на популяризацію ІТ серед учнів шкіл за допомогою проведення одного спеціально розробленого інтерактивного уроку інформатики.

BrainBasket Talks — серія регулярних зустрічей з провідними представниками ІТ-галузі на найбільш актуальні теми (тренди, освіта, історії успіху, тощо).

Підтримка

Фонд має значну підтримку від українських та світових компаній та особистостей. BrainBasket підтримали Адміністрація Президента України, місцеві органи влади, а також компанії CiklumMicrosoft Україна, Навігатор, MacPaw, Київстар та інші[.

У травні 2014 року Фонд підтримав відомий американський підприємець та голова компанії Virgin Сер Річард Бренсон, закликавши, що «Україні потрібно більше практичних кроків у розвитку, як BrainBasket».

У квітні 2016 року з ініціативи американського підприємця та філантропа Джорджа Сороса Міжнародний фонд «Відродження» підримав BrainBasket шляхом допомоги для повномасштабного функціонування 25 навчальних хабів програми Technology Nation у найбільших містах країни.

Переглядів: 297 | Додав: Умка | Рейтинг: 0.0/0