«  Травень 2016  »
Головна » 2016 » Травень » 20 » Презентація збірки «На гойдалці дитинства»
8:54 AM
Презентація збірки «На гойдалці дитинства»

Мовно-літературна студія презентувала збірочку «На гойдалці дитинства»

Усі ми родом з дитинства… То, певно, найкраща пора, яка так легко і вільно гойдає  на своїй гойдалці. Саме у дитинстві ти є сам собою, відкритий до світу і людей. Щирий, простий і щасливий.

Доторкнутися разом із дитячою студією «Натхнення», яка діє при обласній бібліотеці для дітей, через їхні твори до дитинства, мали змогу батьки та учні 4-тих класів Католицької школи. Символічно, що підсумок своєї річної роботи та презентацію поетичної збірочки «На гойдалці дитинства» провели у Всесвітній день вишиванки, 19 травня.

Вихованці студії зачитували свої кращі вірші та прозу, сповнені безтурботності та мрійливості: про дружбу, шкільні пригоди, відпочинок, тварин та пори року. За рік діти навчилися писати лічилочки, акровірші, вірші-безкінечники, сенкани… Глядачі активно підтримували юних митців у їхній перших, часом таких несміливих кроків, до літературної творчості.

Глядачі і самі мали змогу проявити себе у конкурсах та мовних іграх, котрі підготували вихованці студії. Найактивніші отримали у подарунок збірочку від «Натхнення».

Теплу і невимушену атмосферу заходу доповнив пісенний виступ учасниці шоу «Україна має талант» Каті Федорченко, котра теж є вихованкою студії.

Хочеться вірити, що така творчість відкриє дитячі душі до доброти, щирості та любові. І зробить наш світ неодмінно щасливішим!

Переглядів: 363 | Додав: Умка | Рейтинг: 0.0/0