«  Жовтень 2016  »
Головна » 2016 » Жовтень » 21 » презентація книжки «Сім’я чарівників» нашої краянки Віталії Савченко.
10:04 AM
презентація книжки «Сім’я чарівників» нашої краянки Віталії Савченко.

19 жовтня на молодшому відділі відбулася презентація книжки «Сім’я чарівників» нашої краянки Віталії Савченко.

Вона вдруге прийшла до нас з новою книжкою, яка була представлена на форму видавців у Львові.

Книга поміщує чотири казки. У казковій повісті «Подорож у країну казок» розповідається про хлопчика Дмитрика, який долає чарівника. Твори письменниці вчать дітей доброті, порядності, чуйності, розвивають вміння дружити, вибирати й цінувати друзів.

Оформлені книжки дуже красиво і мають багато кольорових ілюстрацій.

На зустріч з авторкою запросили учнів 2-А і «-В класів католицької школи. Діти один поперед одного декламували вірші В.Савченко, а деякі з них дуже розчулили авторку.

Бібліотекар розказала про гостю, представила її добірку творів на тематичній полиці «Книжечка шукає друзів».

Віталія Савченко дуже цікаво побудувала свій виступ. Презентувала нову книжечку «Сім’я чарівників», зачитала кілька казочок, провела вікторину, пограла з дітьми у рухливі ігри.

На самкінець діти задавали запитання авторці і подарували багато малюнків, саморобок і квіти. Вони разом з вчителькою і сестрою Мокриною заспівували величаву пісню, в якій побажали в. Савченко любові, щастя здоров’я і творчих успіхів. Це було фантастично, хвилююче і так щиро.

Авторка підписала дітям рід книжок. Все це бачило телебачення «Галичина» і журналістка з радіо «Дзвони».

Переглядів: 170 | Додав: Умка | Рейтинг: 0.0/0