«  Квітень 2015  »
Головна » 2015 » Квітень » 29 » Презентація книги Віталії Савченко "Райдуга казок"
Презентація книги Віталії Савченко "Райдуга казок"

23 квітня у обласні бібліотеці для дітей відзначили Міжнародний день книги. На свято запросили нашу краяну, авторку збірок, Віталію Савченко, яка презентувала нову книжечку «Райдуга казок».

Традиція святкування Дня книги народилася в Іспанії, у м.Каталонії, де 23 квітня на День Юрія традиційно дарували троянду за кожну куплену книгу. Нині Всесвітній день книги святкують у 190 країнах світу.

Сила книги безмежна. Без неї людина сліпа. Протягом усього життя ми звертаємося до книги. Вона відкриває нам небачені обрії, допомагає зрозуміти історію народу, розкриває таємниці природи, життя. «Книга – морська глибина, хто в них пірне аж до дна, той, хоч і труду мав досить, дивнії перли виносить» - так сказав про книгу І.Я.Франко.

Найдавнішою рукописною книгою, яка збереглася до наших днів, є Остромирове Євангеліє. Написане воно було в 1050-1057 рр. дяком Григорієм. Саме на цій книзі Президенти України присягають українському народові при інавгурації. Першою друкованою книгою стала книга «Апостол» Івана Федорова, першодрукаря.

А в нашій бібліотеці письменниця Віталія Савченко розповіла про свою творчість і представила книжечку для дітей «Райдуга казок».

Слухачами були учні 2-А та 2-Б ЗОШ №7. Вони розповіли вірш В.Савченко «Колискова для сина» та «Сон», цікаво зіграли її казку «Про Ромашку та Мурашку». Твори авторки дітям дуже сподобались.

В кінці бібліотекарі показали лялькову виставу «Жадібні ведмежата» (за мотивами казки В.Савченко), у виконанні членів гуртка «Книга і лялька».

Вчителька 2-А класу Озарків В.С. щиро подякувала всім за свято, нехай придбана в цей день нова книжка, стане справжнім другом і порадником на довгі літа.

Переглядів: 477 | Додав: Умка | Рейтинг: 0.0/0