«  Квітень 2014  »
Головна » 2014 » Квітень » 17 » Презентація книги Віри Багірової "Тарасова Україна"
Презентація книги Віри Багірової "Тарасова Україна"

Поетичний вечір «Величний дар Шевченкового слова»

(презентація книги Віри Багірової“Тарасова Україна”)

Щороку в дні весняних канікул у бібліотеках України, що обслуговують дітей, проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання.

Відкриття тижня дитячого читаня збіглося з Шевченківськими днями та популяризацією шевченкіани серед молодої генерації.

До Шевченківських днів було присвячено презентацію книжки для дітей місцевої письменниці і поетеси Віри Багірової “Тарасова Україна”, яка відбулася в обласній бібліотеці для дітей 6 березня у відділі обслуговування 5-9 класів.

У книзі для дітей “Тарасова Україна” вміщено багато пізнавального й тематичного матеріалу для святкових ранків, відкритих уроків й насамперед – для пізнання рідної Батьківщини через майже всі літературні можливості. Для цього письменниця Віра Багірова постаралася доступно показати нам великого генія Рідних Земель – Тараса Григоровича Шевченка в часи його дитинства аж до переїзду в Петербург.

Книжка присвячена 200-літтю з дня народження Великого Кобзаря.

У своєму виступі Віра Багірова звеличила книжку і слово, розповіла багато маловідомих фактів з дитинства юного Кобзаря. Поетеса  наголосила на тому, що Тарас Григорович дуже любив дітей і називав їх “ангелятами”.Із ніжністю та тонким психологізмом він змальовував їхні образи в поетичних, прозових і живописних творах.

Для пані Віри її ж вірші декламували вихованці гуртка МЦДЮТ художнього слова “Істина” керівник Батюженко Людмила Михайлівна .

Свою музичну композицію подарували учні МДШ№1 керівник Валіхновська Зорина Олегівна.

Школярі активно ставили запитання письменниці, виявляли своє жваве зацікавлення її творчістю, широко відомою в Україні і світі.

Також читайте посилання

Переглядів: 5000 | Додав: Умка | Рейтинг: 0.0/0