«  Грудень 2016  »
Головна » 2016 » Грудень » 1 » Правовий тетар "У країні порядку та права"
Правовий тетар "У країні порядку та права"

30 листопада в обласній бібліотеці для дітей в рамках програми „ПОЛІС” (Поліція і Спільнота) відбувся Правовий театр «У країні порядку та права»  для учнів 6-х класів школи №5.

Програма „ПОЛІС" має на меті вибудувати плідну співпрацю між поліцією та тими, для кого вона працює і кого захищає, зокрема шляхом організації зустрічей представників місцевої поліції та громадськості на базі бібліотек та інших публічних платформ.

Правовий театр – це моделювання певної складної ситуації, яка може трапитися з кожним. Під час такої гри учасники навчаються, як правильно поводитися в таких ситуаціях, як спілкуватися з патрульними, та передусім, як не потрапляти в подібні ситуації та бути відповідальним громадянином. Важливим є те, що усі ролі, включно з правопорушниками та патрульними, грають звичайні люди, таким чином, ситуація розглядається з усіх боків.

Заздалегідь підготовлені «актори» вдало увійшли в образи запропонованих їм персонажів і дуже цікаво та артистично відіграли такі ситуації як «меломан» та «у магазині».

В рольовій грі «меломан» герої змоделювали поведінку молодої розлюченої мами з дитиною, яка викликає поліцію щоб вгамувати шумних сусідів.

В наступній сценці діти імітували крадіжку в супермаркеті.

Ролі чудово зіграли вихованці декламаторського гуртка «Істина» МЦЮДТ. Також на заході були присутні юристи та представники ГО «Розвиток Громади», які брали участь у обговоренні ролей та дали свою правову оцінку діям.

По закінченню сценки діти обговорювали ситуації та ролі. Висловили свою думку та враження і самі «актори», а працівник поліції Таміла Кульпа проаналізувала ситуації та дії «псевдо поліцейських».

Переглядів: 215 | Додав: Умка | Рейтинг: 0.0/0