«  Березень 2016  »
Головна » 2016 » Березень » 9 » Піснею до серця, серцем до народу
Піснею до серця, серцем до народу

Щовесни, коли тануть сніги

І на рясті просяє веселка,

Повні сил і живої снаги,

Ми вшануєм пам'ять  Шевченка

У ці березневі  дні, щороку ми вшановуєм видатного діяча української культури Т.Г.Шевченка, який є гордістю, честю і славою українського народу. Для кожного покоління Тарас Григорович є чимось особливим, як сила, мудрість, поезія, пісня, як дух, який у всі часи витав над нами.

Безсмертні образи великого Кобзаря завжди були невичерпним джерелом натхнення для українських композиторів, художників, скульпторів.

Обласна бібліотека для дітей 9 березня зібрала цінителів поезії Т.Г.Шевченка в затишному читальному залі, на літературно-музичний вернісаж «Піснею до серця, серцем до народу». Поезія і проза перепліталася мелодіями, покладеними на твори Т.Шевченка.

Вшановуючи геніального митця оформлено тематичну поличку-вшанування «Т.Г.Шевченко – великий син українського народу, майстер слова і пензля».

На протязі тижня користувачі, будуть мати  змогу ознайомитися із репродукціями картин, які зібрані в альбомі вибраних творів «Шевченко – художник». Видання цього альбому ознайомить читачів з творами образотворчої спадщини Т.Г.Шевченка. свято завершилося «Заповітом».

Сектор естетичного виховання

Переглядів: 165 | Додав: Умка | Рейтинг: 0.0/0