Івано-Франківська обласна бібліотека для дітей
Меню сайту
Календар
«  Серпень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Головна » 2016 » Серпень » 12 » Підсумки конкурсу "Мрії про Україну"
1:53 PM
Підсумки конкурсу "Мрії про Україну"

Підсумки обласного туру конкурсу дитячої творчості «Мрії про Україну:дитячий погляд».

 

І номінація

ПОЕТИЧНІ ТВОРИ

читачі-учні 10-12 років

1 місце –    Озарко Ліза – 11 років,

с. Старі Богородчани,

 Богородчанський р-н

 

2 місце –    Григоращук  Наталія – 11 років,

с. Будилів,

Снятинський р-н

 

3 місце – Качелуб Вероніка – 5-А клас,      

м. Яремче

 

читачі-учні 13-16 років

1 місце –    Усата Аліна – 16 років,

с. Чернятин,

Городенківський р-н

 

2 місце – Драганюк Ріта – 14 років,

Орелецька ЗОШ І-ІІ ступенів,                          

Снятинський р-н

 

3 місце – Гребенюк-Дзюбинська Анастасія – 13 років,

 м. Болехів,

Долинський р-н

                                                                                                                                                 ІІ номінація

ПРОЗОВІ ТВОРИ

читачі-учні 10-12 років

 

1 місце – Сілевич Віктор – 11 років,

 с. Павлівка,

Тисменицький р-н

 

2 місце –  Тирлич Тарас – 11 років,

с. Нові Кривотули

Коломийський р-н

 

3 місце – Небор Тетяна – 12 років,

с. Нараївка

Галицький р-н

 

читачі-учні 13-16 років

1 місце – Шкрумеляк Ірина – 13 років,

смт. Ланчин,  

Надвірнянський р-н

 

2 місце – Іваночко Людмила – 15 років,

с. Ямниця

Тисменицький р-н

 

3 місце – Ільків Софія – 13 років,

с. Терновиця

Тисменицький р-н

 

                                                                                                                                                    ІІІ номінація

МАЛЮНКИ

читачі-учні 10-12 років

 

1 місце – Сілевич Віктор – 11 років

с. Павлівка

Тисменицький р-н

 

2 місце – Новіцька Діана – 11 років

с. Підлужжя

Тисменицький р-н

 

3 місце – Ягольник Надія – 10 років

с. Чернятин

Городенківський р-н

 

читачі-учні 13-16 років

1 місце – Яцульчак Аліна – 16 років

м. Городенка

Городенківський р-н  

 

2 місце – Усата Аліна – 16 років

с. Чернятин

Городенківський р-н

 

3 місце – Балацко Неля – 14 років

с. Фитьків

Надвірнянський р-н

 

 

 

Переглядів: 404 | Додав: Умка | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Copyright MyCorp © 2017 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz