«  Травень 2019  »
Головна » 2019 » Травень » 30 » Обласний семінар
10:46 AM
Обласний семінар

22 травня пройшов семінар для заступників директорів районних ЦБС по роботі з дітьми та завідуючих дитячими бібліотеками ОТГ на тему: «СУЧАСНА БІБЛІОТЕКА – ПЛАТФОРМА ДЛЯ ПАТРІОТИЧНО-КРАЄЗНАВЧОГО ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ»
Семінар відбувся на базі Ланчинської міської дитячої бібліотеки Ланчинської ОТГ Надвірнянського району.
З вітальним словом до учасників звернулися
- голова Ланчинської селищної ради ОТГ В.Попович;
- депутат Івано-Франківської обласної ради М.Іваночко;
- завідувач відділу культури Ланчинської ОТГ М.Іванішак;
- головний спеціаліст управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОДА Ющишин О.
З доповідями виступили запрошені представники Національної бібліотеки України для дітей, а саме:
- Заступник генерального директора НБУ з питань інформаційно-бібліотечного обслуговування дітей Шамаріна Т.В. «Дитячі бібліотеки в умовах ОТГ: виклики та перспективи";
- Головний бібліограф відділу довідково-інформаційного обслуговування НБУ Бацай Л.В. "Бібліотека для дітей та патріотизм : складові успіху нашої держави" . - ;
Проаналізувала діяльність дитячих бібліотек області по краєзнавчо-патріотичній діяльності директор Івано-Франківської обласної бібліотеки для дітей Тацакович Ірина Ярославівна.
Також презентувала свою роботу завідувачка Ланчинської міської бібліотеки для дітей Яремин Н.
Досвідом роботи поділились колеги районних бібліотек для дітей:
- Заступник директора Рогатинської ЦБС по роботі з дітьми Фінович М.«Національно-патріотичне виховання юних користувачів: пріоритетний напрям діяльності дитячої бібліотеки»;
- Завідуюча Коломийською бібліотекою №1 для дітей Дідик Н. «Літературне краєзнавство як дійовий засіб виховання дітей у родині».
В рамках КББ на семінар завітали: завітали заступник директора Тернопільської ОБД Чайківська Н., заступник директора Хмельницької ОБД Лифар О., завідувач науково-методичним відділом Львівської ОБД Сташко Л.
Інноваційні форми роботи їхніх бібліотек були надзвичайно цікавими та необхідними.
Семінар пройшов плідно і результативно.

Переглядів: 59 | Додав: Умка | Рейтинг: 0.0/0