«  Березень 2016  »
Головна » 2016 » Березень » 4 » "Небесна сотня - герої нашого часу" (година-спомин) Богородчанська ЦБС
11:23 AM
"Небесна сотня - герої нашого часу" (година-спомин) Богородчанська ЦБС

З нагоди другої річниці вшанування пам’яті  Героїв Небесної Сотні центральна дитяча бібліотека спільно з учнями 8- В класу (класний керівник Сеньковська Ж.І.) школи №1 17 лютого 2016 року підготували і провели годину спомин «Небесна сотня – герої нашого часу».

Ведучі учениці  Гасюк Юлія і Руденко Юлія познайомили школярів з лютневими  подіями 2013 року. Розповіли про наших земляків-прикарпатців, які загинули на Майдані, а особливо про наймолодшого з них Героя Небесної Сотні – Романа Гурика, студента Прикарпатського університету, життя якого обірвалось на Майдані 20 лютого – від кулі снайпера, який влучив хлопцеві у скроню. Душі кожного з присутніх торкались хвилюючі рядки поезій присвячених Майдану та його героям  у виконанні: Радченко Христини, Мацюк Івана, Балаш Юрія, Лозинської Анни, Пославського Владислава, Мотрич Ольги, Павлюк Юлії, Дирів Аліни.

Бібліотекар Ірина Кудибин ознайомила учнів з книгами та періодичними матеріалами, які були представлені на книжковій викладці «Герої не вмирають».

Хвилиною мовчання, запаленою свічкою та піснею-гімном Небесної Сотні «Пливе кача» присутні вшанували відвагу, силу духу і стійкість громадян,  які віддали своє життя під час Революції Гідності, відстоюючи права та свободу українського народу.

Цей захід допоміг пригадати дітям події Революції Гідності та  зрозуміти, що ми ніколи не повинні забувати наших героїв.

Переглядів: 142 | Додав: Умка | Рейтинг: 0.0/0