«  Червень 2013  »
Головна » 2013 » Червень » 4 » Наше дитинство - найкраща пора
Наше дитинство - найкраща пора
(1 червня - Міжнародний день захисту дітей)

Всі святково одягнені, красиві, вони так чекали цього довгожданого дня, бо саме перший день літа, 1 червня, присвячений всім дітям планети. Цього дня у всьому світі відзначають Міжнародний день захисту дітей. Це одне з найстаріших міжнародних свят. Його було проголошено ще в листопаді 1949 року на спеціальній сесії Міжнародної демократичної федерації сесії жінок, а в 1959 році Генеральна Асамблея ООН прийняла «Декларацію прав дитини». В листопада 1989 року Генеральна Асамблея ООН прийняла Конвенцію про права дитини. Складається вона з 54-рьох статей. В Україні Конвенція ООН «Про права дитини» ратифікована Верховною Радою України в 1991 році – про все це мовилося на вступній частині бібліотекарем обласної бібліотеки для дітей.

Діти читали вірші, переглянули інсценівки за мотивами казок про права дітей і про нормативні документи, що стосуються даної теми (постановка лялькових мініатюр).

Учні активну участь приймали у вікторині, жваво були проведені літературні ігри і різні конкурси.

Переможцям конкурсу малюнків були вручені в подарунок книжечки і журнали.

Цей захід проходив надворі, перед бібліотекою, під музику, було багато учасників і глядачів. Всім було цікаво, весело, всі були задіяні у святкуванні. Свято вдалося, бо дитинство – це чудова пора сподівань на чудове життя та здійснення мрій.

До свята підготували книжкову виставку «Наше дитинство – найкраща пора».

Виготовили квітку – ромашку, де на кожній пелюстці написали права дитини.

Участь приймали учні 4 класу 7 школи.

Переглядів: 702 | Додав: Умка | Рейтинг: 0.0/0