«  Квітень 2015  »
Головна » 2015 » Квітень » 29 » Найкращий читач України 2015
Найкращий читач України 2015

Переможці 3 (обласного) етапу конкурсу:
     6 кл. - Підгайна Аліна (Галицький район)

7 кл. - Івасюк Ольга (м.Коломия)

8 кл. - Василишин Лілія (Надвірнянський район)

«КНИГОМАНІЯ» – 2015

Щороку навесні в усіх адміністративно-територіальних одиницях України проводиться Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Найкращий читач України – 2015» серед читачів-учнів 6-8-х класів (у 4 етапи: 1-й – відбірковий, проводився в усіх шкільних, дитячих і сільських бібліотеках (філіях); 2-й – міський/районний – у дитячих бібліотеках райцентрів; 3-й обласний – в обласних центрах, 4-й – підсумковий буде проводитися у Львові. Організатори конкурсу – громадська фундація «Форум видавців», Національна бібліотека України для дітей, Українська бібліотечна асоціація, Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів, Українська асоціація працівників бібліотек для дітей за сприяння: Міністерства культури України, Управлінь культури обласних держадміністрацій.

Завітало це свято і до бібліотек нашої області, 3-й етап якого відбувся в обласній дитячій бібліотеці, у п’ятницю, 24.04.15 року. Вступне слово промовила директор, І.Я.Тацакович, а також з вітаннями виступив головний спеціаліст Івано-Франківського управління культури, національностей та релігій ОДА, М.Ю.Кобрин. Відбулося нагородження  дипломами та вручення подарунків.

Цікавою і змістовною була концертна програма за участю вихованців МЦДЮТ: гуртка художнього слова «Істина» (керівник Л.М.Батюженко), вокального ансамблю «Мрійники»(керівник М.Є.Козлова), гуртка гітаристів (кер.О.В.Коротков) та вокальної студії «Сопілочка»(кер.Т.О.Шевцова).

Діти-переможці 2-го районного етапу виконали тестові системи завдань з української та зарубіжної літератури, за результатами яких було проведено підсумки і визначено переможців.

На завершення учасники відвідали Івано-Франківський краєзнавчий музей.

Цей конкурс, започаткований ще 2005 року, підтримує і розвиває у дітей потяг до читання, сприяє збільшенню кількості читачів до рівня найрозвинутіших країн світу і допоможе нам разом збудувати сильну європейську Україну.

Лілія Головацька,

учениця 10 –го класу ССЗОШ №1