«  Вересень 2015  »
Головна » 2015 » Вересень » 21 » Найкращі читачі нашої області відвідали Фестиваль дитячого читання "Книгоманія"
Найкращі читачі нашої області відвідали Фестиваль дитячого читання "Книгоманія"

До Львова на Фестиваль "Книгоманія" - 2015

Упродовж  9-12 вересня у м.Львові відбувся Фестиваль дитячого читання  «Книгоманія – 2015», який мали змогу відвідати кращі читачі нашої області: Підгайна Аліна, учениця 2(6)-го класу Галицької гімназії, Івасюк Ольга, учениця 7-го класу ЗОШ I- III с.Нижній Вербіж Коломийського району, Василишин Лілія, учениця 8-го класу ЗОШ I-III ст. с.Чорний Потік  Надвірнянського району, у супроводі завідувача науково-методичним відділом обласної бібліотеки для дітей, Марії Романівни Костів.

У день приїзду для дітей проведено пізнавальну екскурсію «Львів на долоні», відвідування державної телерадіокомпанії «Львів», організовано  зустріч з фотографом фото агенції LUFA, Віталієм Грабарем і майстер-клас «Мистецтво фотографії». Справжнім подарунком стала фото сесія біля палацу Потоцьких. Надзвичайно цікаво відбулася зустріч з письменницею, перекладачкою, заступницею головного редактора «Видавництва Старого Лева», Катериною Михаліциною у Львівській обласній бібліотеці  для дітей.

Наступного дня юні книгомани відвідали 22-й  Міжнародний книжковий Форум видавців у Палаці Мистецтв, познайомились з багатьма письменниками: Дзвінкою Матіяш, Оксаною Радушинською, Наталкою Малетич, вигадували та обирали кращі ідеї для рекламних кампаній із залучення дітей до читання «Одна фраза – тисяча послідовників», метою яких було переконати однолітків, що читання – це заняття, варте уваги! Дійство відбулося у науковій бібліотеці ЛНУ ім.І.Франка.

Проведено літературно-мистецький квест від компанії «Київстар». Діти отримали масу позитиву і подарунки (сертифікати, книги та різні цікавинки).

Кращі читачі стали учасниками літературно-танцювального флеш-мобу, організованого SIRIUS Dance Academy, за постановкою хореографа Софії Романів та режисури Данила Дереги,  у ході якого намагалися відверто і щиро виказати свою любов до рідної землі та читання.

Безумовно, важко побачити місто Лева і не полюбити його назавжди. Чотири дні пролетіли як один. Діти з різних куточків України потоваришували та ніяк не хотіли розсаватися. Веселий, позитивний відпочинок дітям-книгоманам допомогли влаштувати вірні порадники-книги. Недарма кажуть: «язик до Києва доведе, а Книга – до Львова!».

Переглядів: 737 | Додав: Умка | Рейтинг: 0.0/0