«  Квітень 2016  »
Головна » 2016 » Квітень » 1 » Мандруючи казковим містом
Мандруючи казковим містом

Чи можна уявити дитинство без казки?

Цікава казкова історія заглиблює нестримну юну фантазію в чарівний світ краси, добра і магії.

Одним з найвідоміших казкарів світу протягом багатьох поколінь залишається Ганс Крістіан Андерсен. Його твори стали надбанням культурного миру й увійшли в дитячі книги народів всієї землі.

2 квітня — в день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена відзначають Міжнародний день дитячої книги — свято, встановлене з ініціативи та за ухвалою Міжнародної ради з дитячої книги.

Саме цій даті 30 березня була присвячена літературна подорож “Мандруючи книжковим містом” на якій з учнями ЗОШ№5 було проведено вікторину”    Найкращий знавець творчості Г.Х.Андерсена”, а також оформлено книжкову виставку “Казковий світ Андерсена”.

В історії літератури мало знайдеться письменників, які б заслуговували на звання: „Великий казкар”, „Добрий чарівник”, „Король казок”. Сам Андерсен у кінці життя, оцінюючи свій талант, визнав, що радість прийшла до нього в образі „музи, яка обдарувала його усім багатством казок – найчистішим у світі золотом, що виблискує вогником у дитячих оченятах, дзвенить сміхом на вустах дітей і батьків”.

Переглядів: 118 | Додав: Умка | Рейтинг: 0.0/0