«  Квітень 2016  »
Головна » 2016 » Квітень » 1 » Майстер-клас "Книжкова закладка - для розуму та рук розрядка"
Майстер-клас "Книжкова закладка - для розуму та рук розрядка"

У кожного з нас є книги, з якими ми «спілкуємося» щодня. Закладка допоможе не тільки не забути, на якій сторінці ми закінчили читати, але й стати прикрасою улюбленої книги.

30 березня в обласній бібліотеці для дітей відбувся майстер-клас по виготовленню книжкової закладки «Книжкова закладка – для розуму та рук зарядка».

Книжкова закладка з'явилася практично одночасно з самою книгою. У стародавньому Єгипті приклеювали на сувої шматочок папірусу. Середньовічні книжки відмічали сторінки фоліантів петельками зі шкіри, пергаменту або цупкої тканини. Пізніше майстерно зшиті або сплетені закладки дарували коханим і друзям, їх багато прикрашали, розшиваючи бісером, коштовним камінням, вплітали в них стрічки. В наш час з'явилися закладки на магнітах, металеві та дерев'яні, їх роблять у вигляді казкових героїв у формі застібок.

Здавалося б, проста річ – книжкова закладка. Але й для її виготовлення потрібна майстерність, бажання і фантазія. На майстер-класі усі фантазії діти змогли втілити у реальність.

Переглядів: 181 | Додав: Умка | Рейтинг: 0.0/0