«  Квітень 2015  »
Головна » 2015 » Квітень » 18 » Люди впускають ворога в свої вуста, і він викрадає їх мозок
Люди впускають ворога в свої вуста, і він викрадає їх мозок

«Люди впускають ворога в свої вуста, і він викрадає їх мозок»

Здоров’я  молоді дедалі погіршується та більшість молодих людей не переймаються цими проблемами. А знаючи про ризики, пов’язані зі шкідливими звичками, не відмовляються від них. Паління, алкоголізм, наркоманія для теперішньої молоді є нормою їхнього життя та досить великою проблемою.

8 квітня в читальному залі відділу обслуговування читачів 5-9 класів відбулася презентація книги Петра Гостюка і Івана Палюшка «Аспекти людського життя і здоров’я».

Учасниками заходу стали учні 9-х класів ЗОШ №5. Метою даного заходу було, популяризуючи здоровий спосіб життя, показати негативний вплив куріння, алкоголю, наркотиків на здоров’я людини, і особливо, на молодий організм школяра, що активно росте.

Лікар  - терапевт Гостюк Петро Іванович відповів на запитання  дітей про згубні наслідки шкідливих звичок для здоров’я в майбутньому.

Присутні старшокласники зробили для себе відповідні висновки, й надіюсь, поділяться ними з друзями та знайомими. Думаємо, що такі заходи несуть велику виховну силу, велику користь підростаючому поколінню в формуванні їх світогляду, вибору життєвого шляху, стійкості не піддаватись спокусам та псувати своє життя.

Наприкінці заходу бібліотекарі наголосили, що кожен повинен зробити свій вибір на користь здоров’я. Адже здорове життя і щастя не сумісні зі шкідливими звичками.

Всім нам потрібно пам’ятати: здоров’я, радість життя і щастя – в руках кожної людини.

Переглядів: 588 | Додав: Умка | Рейтинг: 0.0/0