«  Квітень 2011  »
Головна » 2011 » Квітень » 19 » Любимо Тарасе твоє щире слово
Любимо Тарасе твоє щире слово

10 березня в обласній бібліотеці для дітей провели дитячий ранок «Любимо Тарасе твоє щире слово» (до 197 річниці від дня народження Т.Г. Шевченка) з учнями школи №7  4-Б класу (класний керівник Світлана Борисівна Барахоняк).

Глядачами були учні 4-А класу школи №7, батьки.

Учні виступали згідно розробленого сценарію. Всі були святково одягнені у вишиванки. Розказали багато віршів Шевченка, заспівали пісні, які акомпанував  вчитель музики. Дуже цікаво учні зіграли сценки із творів Кобзаря.

Ведучою свята була вчитель-практикант. Активну участь приймали такі учні – Вишивана Анастасія, Прокопенко Анна-Марія, Клочак Уляна, Кіфлюк Валентин, Андрійчук Ніна, Битель Андрій, Таборський Мар’ян-Мирослав, Самоходкін Андрій та ін.

Вступне слово сказала вчитель Світлана Борисівна Барахоняк, а підсумок зробила – бібліотекар Назарук Тетяна Михайлівна і провела огляд літератури – «Кобзарем його ми звемо».

На закінчення бібліотекар сказала такі слова «Шевченко – це наша душа, наша мудрість, наша сила. Нехай «Заповіт» Великого Кобзаря стане заповітом для всіх вас: берегти мову, його звичаї, його пісні й пронести усе це через віки. Нехай вогонь його душі запалить у наших серцях іскру Віри, Надії, Любові до рідної землі свого народу.

Переглядів: 1612 | Додав: Умка | Рейтинг: 0.0/0