«  Листопад 2014  »
Головна » 2014 » Листопад » 20 » Літературно-мистецька зустріч з письменником Ярославом Ткачівським
0:03 AM
Літературно-мистецька зустріч з письменником Ярославом Ткачівським

«ДУША НА СТРУНАХ СЕРЦЯ ВИГРАВА…»

( Про літературно-мистецьку зустріч з письменником Ярославом Ткачівським )

Минулої п’ятниці в Івано-Франківській обласній бібліотеці для дітей  відбулася літературно-мистецька зустріч з відомим краянином, поетом, піснярем, прозаїком і журналістом, членом Національної спілки письменників України, членом Національної спілки журналістів України, секретарем постійної комісії облради з питань національного та духовного розвитку, культури, діяльності засобів масової інформації, книговидання і свободи слова, Ярославом Васильовичем Ткачівським.

«Ще 2010 року в Україні стартував національний проект «Україна читає дітям», мета якого – залучити до процесу читання якомога більшу кількість дітей за допомогою позитивного прикладу відомих людей, яких запрошують до бібліотек поділитися власним досвідом читання і успіху. Такий проект вже став доброю традицією», - поінформувала директор бібліотеки, І.Я.Тацакович.

На зустріч був запрошений заступник начальник Івано-франківського обласного управління культури, національностей та релігій, В.М.Тимків, який виголосив вступне слово.

Присутніх на святі дітей було ознайомлено з життєвим і творчим шляхом видатного краянина, розповідями про перші поетичні спроби і перші материнські уроки загальнолюдської любові. Для маленьких читачів Ярослав Ткачівський написав цілу книжечку «Смішний дідусь». Віршики дуже прості для сприйняття, легко читаються і до вподоби школярам. Його вірші, що вже стали піснями, чарують душу, особливо пісня «Волошки», що вже стала народною і яку виконують вже і на інших континентах у колі української діаспори ( Канади ).

На  святковому дійстві виступили учні гуртка художнього слова «Істина» Центру дитячої творчості під керівництвом Л.М.Батюженко, які підготували ціле творче дійство- театральне інсценування за творчістю поета і письменника.

Звучали поетичні та прозові твори, лунали  дзвінки мелодії і дитячі голоси.

Ярославу Ткачівському, як і кожному майстрові слова, дарована щаслива і разом з тим нелегка доля,  - щедро обдарована талантом, відвертістю, щирістю і принциповістю.

Йти  дорогою  життя  з Господом Богом побажав дітям письменник, відповідаючи також на їхні запитання, яких було чимало. «Я – прихильник  прогресу, але за справжнє українське слово, яке повинно торкатися серця і лягати на музику»,- сказав на завершення Ярослав Васильович.Творчих успіхів  у його  праці побажали учасники святкового дійства.

Переглядів: 1043 | Додав: Умка | Рейтинг: 0.0/0