«  Травень 2016  »
Головна » 2016 » Травень » 6 » "Легендами шляхетного Івано-Франківська"
"Легендами шляхетного Івано-Франківська"

5 травня 2016 року працівники молодшого відділу провели віртуальну подорож "Легендами шляхетного Івано-Франківська"(до Дня заснування м.Івано-Франківськ).

«Це третє місто Галичини після Львова і Кракова належить до найкрасивіше забудованих і найпристойніше утримуваних міст у Галичині. Розташований посеред красивої і   родючої рівнини, перетятої двома Бистрицями – Солотвинською і Надвірнянською. Станислав має у своєму географічному положенні всі необхідні умови для того, щоб          вважатися столицею всього Покуття" – Алоїз Шарловський. Станиславів. 1887р.

Учні 3-А класу 7 школи зазирнули у історичне минуле рідного міста, а також мандрували вулицями нашого славного Івано-Франківська, яке носить ім’я славетного Каменяра, велета  духу народного, борця за його кращу долю. Земле Прикарпатська! Історія твоя, що дійшла до нас зі стародавніх переказів та пісень, писемних джерел, сповнена драматизму одвічної боротьби волелюбного народу проти численних завойовників.

Ми всі тішимося, що живемо в Івано-Франківську, а віршами і піснями прославляємо наше молоде європейське місто, яке є одним з відомих економічних, культурних та архітектурних центрів Західної України. В ньому представлено  багато різноманітних архітектурних стилів, які заворожують не лише туристів, але і самих мешканців. Івано-Франківськ не схожий на жодне місто світу з вельми об’єктивних історичних, культурних та географічних причин.

Це наше місто.

Дикий виноград