«  Квітень 2016  »
Головна » 2016 » Квітень » 12 » Круглий стіл «Наші юні митці слова»
11:40 AM
Круглий стіл «Наші юні митці слова»

У рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання 31 березня 2016 року працівники обласної бібліотеки для дітей спільно з Міським центром дитячої та юнацької творчості провели для дітей круглий стіл «Наші юні митці слова».

Творчість та поезія немає вікових рамок, а книга у всі часи мала найсильніший вплив та владу над нашими душами. Щирість першої поезії юних митців зачепила усіх присутніх в обласній бібліотеці для дітей.

Діти ділилися своїми першими поетичними спробами: хвилювали патріотичними віршами і роздумами про АТО, малювали словами красу природи, мріяли про сокровенне в інтимній поезії, сміялися у жартівливих творах. Важливо і те, що юні таланти змогли почути своїх однолітків, відчути стиль написання інших.

Довершували творчу атмосферу заходу вихованці інструментального напряму відділу «Школа мистецтв» закладу (М.Т.Трощук – завідувач відділом).

Вихованці усіх гуртків літературно-драматичного профілю були залучені до цього поетичного свята. У дружній та невимушеній атмосфері вони не тільки прочитали свої твори, але й розповіли про свій настрій під час написання, поділилися особистими секретами творчості. Організатори заходу (завідувач бібліотекою Н.Гавриляк, завідувач організаційно-масовою роботою М.Козлова) підготували перший випуск книжечки із авторськими творами вихованців МЦДЮТ.

На завершення вихованці гуртка ДУМ «Казкові візерунки» (кер.Н.М.Шаблій) подарували сувеніри виготовлені своїми руками усім виступаючим.

Хочеться вірити, що цей потяг до прекрасного, до слова і творчості ці діти пронесуть впродовж усього життя, а дехто з них прославить поезіями свою країну на цілий світ.

Підготувала Ольга Андріяшко,

завідувач літературно-театральним профілем