«  Січень 2017  »
Головна » 2017 » Січень » 13 » «Колядуєм і щедруєм ми Різдво віншуєм».
«Колядуєм і щедруєм ми Різдво віншуєм».

Різдвяна нічка мати одягла

І землю всю пречисто обновила,

На небі перша зіронька зійшла,

Народження Ісуса сповістила.

Близько 2000 років тому до немовля в яслах волхви-мудреці принесли цінні дари, адже Син Божий прийшов у світ, щоб дарувати нам життя вічне. Різдво-Христове – велике свято, до того ж не менш українське, його святкують в усьому світі. У кожному місті, селі, країні прославляють Сина Божого.

Різдвяний настрій витає і в обласній бібліотеці для дітей. Напередодні Старого Нового року, Василя – у холі біля новорічної ялинки відбулася народознавча веселка «Колядуєм і щедруєм ми Різдво віншуєм».

Участь у заході прийняли учні 21 школи 4-Г класу Хома Анастасія, 8-В класу Хома Ольга та завідувач сектору естетичного виховання.   Діти прославляли Сина Божого в колядках, щедрівках, віншуваннях. Побажали, щоб ясна Різдвяна зірка та новий рік принесли усім працівникам бібліотеки та читачам у їхні оселі щастя й добро, успіхів від життя, прихильності від долі, любові від тих хто поруч.

На завершення усі разом колядували.

Переглядів: 357 | Додав: Умка | Рейтинг: 0.0/0
Під часпідготовки дитини до школи батькам важливо відповідально підійти до вибору
необхідних йому в навчанні речей. Правильно підібране шкільне приладдя допоможе
учневі комфортно почувати себе на уроках, займатися з цікавістю, і що дуже
важливо - зберегти своє здоров'я.Придбатишкільне приладдя для дитини будь-якого віку можна в інтернет-магазині MOYO. Ви
без докладання зусиль підберете необхідну для вас продукцію, виготовлену з
урахуванням вікових особливостей учня. Багатий асортимент шкільної продукції в
каталозі і поради досвідчених фахівців зроблять кожну вашу покупку вдалою і
комфортною. Ціни на якісне шкільне приладдя вас приємно здивують.https://www.moyo.ua/canctovary/shkolnye_rjukzaki/

You made some decent points there. I looked on the internet for the issue and found most individuals will go along with with your website. http://atkinsonatkinson09.edublogs.org/2017/01/31/%ef%bb%bfsecondo-me-sinologia-%e6%b1%89%e5%ad%a6%e4%b8%8e%e7%96%af%e7%8b%82%ef%bc %9a%e4%bd%93%e7%8e%b0%e5%bd%93%e4%bb%a3%e4%b8%ad%e5%9b%bd-sinologys-not-dead/

Hello everybody! I desire to chew out tattle on you a diminutive roughly myself, I am thoroughly a on easy street woman, I like to make off a smiling frolic and I weakness my job, I'm healthy but there is no extension of a companion with whom I could just take sex. You glimpse age is the time and small change that would have to accomplishment I have no time because dates and meetings that would unprejudiced talk. I honest hunger for passionate copulation without commitment. Breast weight 3 athletic, pulling, ineffectual growth. My photos are here http://sex911.top/Marryincaw There is a machine, and she can come, just keep an apartment where you can come. If you are married, you can be your mistress. If you are interested then interest correspond with or call.