«  Березень 2016  »
Казки написані серцем

«Пишучи казку,  я жила

Мріями моїх героїв…

Я вкладала в неї всі почуття

Спогади, думки, розмисли»

О.Іваненко

З давніх-давен по всіх країнах світу люди складали казки і втілювали в них свою народну мудрість.

Казка розкривала людям очі на навколишній світ, окрилювала людей фантазією, збуджувала мрії про краще життя, про перемогу добра над злом і закликала до участі у цій одвічній боротьбі правди і кривди.

Серед найвідоміших казкарів української літератури почесне місце займає Оксана Іваненко, творчий діапазон її надзвичайно широкий.

Саме їй було присвячене літературне знайомство «Казки, написані серцем», яке відбулося в обласній бібліотеці для дітей.

У святі взяли участь вихованці МЦЮДТ гуртка художнього слова «Істина» керівник Батюженко Людмила Михайлівна.

Бібліотекарі розповіли про життєвий і творчий шлях письменниці. Вдячними глядачами були учні 5 школи.

На розгорнутій книжковій виставці «Всі ми родом з дитинства» було представлено твори О.Іваненко.

Для книжок Оксани Іваненко характерні світлий погляд на життя, сердечна теплота і душевність. Як чарівні зерна щедрості й добра, вони сіють в душах читачів любов і милосердя до усього сущого на землі.

Переглядів: 137 | Додав: Умка | Рейтинг: 0.0/0