«  Листопад 2012  »
Головна » 2012 » Листопад » 6 » "Як звірята лікують книгу"
"Як звірята лікують книгу"

Члени гуртка «Книга і лялька» репрезентували для учнів 1-2 класів лялькову виставу «Як звірята лікують книгу». Глядачами були учні 2-Б класу 7 школи. Вони з захопленням дивилися на наукових героїв, а бібліотекарі-«артисти» цікаво грали свої ролі.

Зміст вистави дуже веселий і повчальний. Бешкетний хлопчик погано поводився з книгою, не беріг її, не шанував і книга втекла від нього. Які пригоди з нею «траплялися», учні бачили у виставі. «Хвора» книга зустрічається з лісовими героями, які її дуже налякалися і не впізнали. Вони повели її у Книжкову лікарню, де добрий лікар Айболить вилікував бідну книгу.

І тут, уже новеньку і «здорову» книгу знову побачив нечемний хлопчик і попросив її повернути до нього, бо йому стало без книги стало дуже сумно і скучно. Але книга нізащо не нре захотіла повернутися до свого господаря. Вона заявила, що поки він не запам’ятає правила поводження з книгою, вона до нього не повернеться. І книга вустами бібліотекарів-«акторів» звертається до всіх присутніх у залі виголошує правила користування бібліотекою і книгами. Тільки це звучить не нав’язливо, в ігровій формі. В кінці діти аплодували, відповідали на запитання, які задавали лісові звірі, сміялися і під час перегляду трішечки потанцювали. Вистава всім сподобалась.

Бібліотекарі через лялькову виставу і її героїв старалися донести любов до книги. Бо книга і читання книги не тільки розвивають і вчать дитину, але будять у маленькій людині найрізноманітніші творчі здібності і розвивають творчу уяву і фантазію.

Переглядів: 826 | Додав: Умка | Рейтинг: 0.0/0