«  Листопад 2013  »
Головна » 2013 » Листопад » 20 » Із слова починається людина, із мови починається наш рід
0:33 AM
Із слова починається людина, із мови починається наш рід

У нашій бібліотеці для дітей пройшов Тиждень української писемності та мови під назвою «Із слова починається людина, із мови починається наш рід».

Кожного дня учні 1-4 класів католицької школи мали змогу взяти участь у різних заходах по темі.

Розпочався цикл літературно-мистецьким святом «Дзвенить струмочком рідна мова». Про красу і багатство української мови можна розповідати дуже багато, бо вона мелодійна і м'яка, дивна і чарівна, милозвучна і лагідна. Мова, якою ми розмовляємо й думаємо, без якої не мислимо свого існування.

Учні взяли участь у мовознавчій грі «Дива в Палаці мови». Граючись, розвиваючи фантазію та виконуючи різні завдання, діти поринули у світ рідної мови, припали до чистого джерела народного світогляду.

Цікаво і змістовно відбувся конкурс знавців рідної мови «Слова, слова, слова».

Кожна сторінка усного журналу «Барви рідної мови» збагатила учнів знаннями про мову, прищепила любов до художнього слова, поезії, родини.

Тиждень завершили поетичною годиною «Я мову рідну збережу й вінок їй виплету на славу».

Для кожного народу дорога його рідна мова, а нам найдорожча українська. Вона приходить до нас ніжною колисковою маминою піснею, татковим віршиком, бабусиною казкою чи дідусевою бувальщиною. Мова – основна ознака національності і «той лиш пошани достойний, хто мову шанує свою».

Окрасою всіх заходів стала лялькова виставка про мову у виконанні членів гуртка «Книга і лялька».

Переглядів: 760 | Додав: Умка | Рейтинг: 0.0/0