«  Листопад 2011  »
Головна » 2011 » Листопад » 19 » Іван Андрусяк і видавництво «Грані-Т» презентували книги в Івано-Франківську.
Іван Андрусяк і видавництво «Грані-Т» презентували книги в Івано-Франківську.

18 листопада 2011 року письменник Іван Андрусяк і видавництво «Грані-Т» зустрілися із дітками міста Івано-Франківська

Зустріч відбулася в приміщенні обласної бібліотеки для дітей.

В рамках зустрічі було презентовано книги Івана Андрусяка, що були надруковані у видавництві «Грані-Т»

ДОВІДКА

Іван Михайлович Андрусяк - народився 28 грудня 1968 року в селі Вербовець на Гуцульщині (Косівський район Івано-Франківської області).

Вищу філологічну освіту отримав в Івано-Франківському державному педагогічному інституті ім. В.С. Стефаника, а управлінську – в Українській академії державного управління при Президентові України та The University of North London.
 Мешкає в Києві, працює редактором і журналістом. Лауреат літературного конкурсу видавництва «Смолоскип» і премії «Благовіст». Учасник численних антологій і поетичних фестивалів. Тексти перекладалися англійською, німецькою, польською та вірменською мовами.

Книжки видавництва «Грані-Т»:

«Видавництво «Грані-Т» – засноване в 2006 році, видавництво опублікувало більш ніж 400 назв книжок, створило понад 30 книжкових серій, у співпраці з більш ніж сотнею авторів, художників, перекладачів, отримало численні нагородио і провело кілька соціально-значущих акцій. Серед авторів – Леся Воронина, Іван Андрусяк, Марина Павленко, Зірка Мензатюк, Галина Малик, Юрій Бедрик, Роман Скиба, Василь Голобородько, Олесь Ільченко, Ірен Роздобудько і багато інших. різноманітних конкурсів, ініціювал

Переглядів: 772 | Додав: Умка | Рейтинг: 0.0/0