«  Жовтень 2016  »
Головна » 2016 » Жовтень » 26 » година історії «Хвилина мовчання – пекуча й гірка»
година історії «Хвилина мовчання – пекуча й гірка»

Кожного року восени, коли жовтий падолист вкриває землю, в день святкування Покрови Божої Матері відзначається свято День заснування Української Повстанської Армії. З цієї нагоди 20 жовтня в ОНМЦ за участю працівників відділу обслуговування 5-9 класів  відбулася година історії «Хвилина мовчання – пекуча й гірка»

Бібліотечний  працівник  Брилюк Лідія  розповіла учням 5 школи 9 і 10 класів  про історію створення багатотисячної Української Повстанської Армії, яка вела безстрашну та безкомпромісну боротьбу проти двох тоталітарних імперій.

Зацікавленість у присутніх викликала розповідь про людей, які очолювали народну боротьбу на Прикарпатті, - провідників ОУН і командирів УПА, а також простих повстанців, справжніх, хоча й досі не визнаних героїв України,  гостя заходу – Єфімчука  Ярослава Володимировича –депутата Тисменицької районної ради, керівник Управи Івано-Франківської крайової організації Народного Руху України

Великий інтерес викликала мандрівка бойовими стежками УПА на Прикарпатті. Розповіді бібліотекарів були пересипані чудовими мелодіями патріотичних пісень УПА.

Дуже важливо було у такий день вшанувати пам’ять тих, хто віддав життя за нашу незалежність і тих, хто сьогодні жертвує своїм життя за мир і спокій у нашій країні. Пам’ятаючи їхні подвиги, ми повинні йти далі і підтримувати один одного.

Декламували вірші вихованці гуртка декламаторського мистецтва «Істина”  кер. Батюженко Л.М.

Хвилиною мовчання  вшанували  воїнів УПА, які загинули за волю України учні 9 і 10 класів 5 школи.

Працівниками бібліотеки було оформлено книжково-тематичну  виставку «Наша зброя – це єдність. Наша сила - дух».

Переглядів: 150 | Додав: Умка | Рейтинг: 0.0/0