«  Червень 2016  »
Головна » 2016 » Червень » 6 » Флешмоб «Всім дружби бажають діти малі та злагоди й миру на нашій землі»
9:40 AM
Флешмоб «Всім дружби бажають діти малі та злагоди й миру на нашій землі»

Ось і наступило довгоочікуване літо. Свято сонячного літа! Напевно, для всіх школярів саме літо – пора найулюбленіша. Чому саме літо? Й питати зайве. Влітку канікули! Влітку тепло! Влітку не потрібно ходити до школи! Можна спа-а-ати скільки завгодно і розважатися! Можна купатися й засмагати!

І саме перший день літа, 1 червня, присвячений дітям планети. Цього дня у всьому світі відзначають Міжнародний день захисту дітей – одне з найстаріших міжнародних свят. Його було проголошено ще в листопаді 1949 року на спеціальній сесії Міжнародної демократичної федерації жінок,а в 1959 році Генеральна Асамблея ООН прийняла «Декларацію прав дитини». В Україні Конвенція ООН про права дитини ратифікована Верховною Радою України в 1991 році.

Відділ обслуговування 1-4 класів спільно з сектором естетичного виховання провели флешмоб «Всім дружби бажають діти малі та злагоди й миру на нашій землі» та інтелектуально-розважальну гру «Наше дитинство – найкраща пора» з учнями 2-х класів 5 школи.

Всі дійство відбувалося надворі, перед бібліотекою, на площі Міцкевича.

Звучала музика, було святково і гамірно. Діти взяли участь у конкурсах та вікторині. Багато оплесків отримали танцювальні пари, переможцям вручили подарунки.

На закінчення свята всі присутні діти малювали малюнки на тему: «Ми – майбутнє твоє, Україно»

«Хай веселі будуть діти!

Хай щасливим буде люд!